Wij zijn verheugd en trots om aan te kondigen dat 2 van onze medewerkers zijn toegetreden als partner van ESJ en PIA.

Sander Pannekeet, werkzaam in de controlepraktijk van ESJ, en Kirsten Deij, belastingadviseur met als specialisatie BTW, beiden werkzaam vanuit ons kantoor in Etten-Leur, hebben deze mooie stap gemaakt. Wij wensen hen veel succes en zien hun toekomst binnen de PIA groep vol vertrouwen tegemoet.

thumbnail_IMG_1060.jpg   thumbnail_IMG_1066.jpg

Meer informatie ontvangen?

*
*
*
*
*

Laatste nieuws

personeelstekort_thumb.jpg
12/05/2025
Waar staan we nu met de compensatie transitievergoeding?

De compensatie transitievergoeding werd op 1 april 2020 ingevoerd voor werkgevers – maar waar staan we nu?

bezwaar.jpg
08/05/2025
Ook massaalbezwaarprocedure voor belastingrente IB

Bezwaren tegen de belastingrente op aanslagen inkomstenbelasting zijn vanaf 8 mei 2025 ook aangewezen als massaal bezwaar. Hetzelfde geldt voor andere belastingen, zoals de loonbelasting en omzetbelasting. Om mee te doen, moet u wel op tijd bezwaar maken.

geld terug.jpg
07/05/2025
De Aof-premie, kunt u geld terugvorderen?

De Arbeidsongeschiktheidsfonds (Aof) premie is een verplichte premie die werkgevers moeten betalen. Recent is echter gebleken dat werkgevers (al jaren) onterecht veel te hoge Aof-premies betalen.