Vanaf 2025 krijgt een werkgever minder snel te maken met de herziening van de lage WW-premie naar de hoge WW-premie. Dit komt omdat de urennorm in 2025 lager is dan in 2024.
Laatste nieuws

Privégebruik auto van de zaak moet te controleren zijn
Bij een auto van de zaak is in de regel de bijtelling vanwege het mogelijke privé gebruik van toepassing. De bijtelling blijft achterwege als bewezen wordt dat met de auto in het jaar niet meer dan 500 kilometer privé is gereden. Controle van dit privé gebruik is belangrijk.

Ondernemen in Dubai: waar moet u op letten?
Droomt u van het bruisende ondernemersklimaat in Dubai, misschien zelfs met uw Nederlandse bedrijf? De gedachte aan fiscale vrijheid en nieuwe kansen is aanlokkelijk. Maar wat als die droom een onzichtbare valkuil verbergt, waardoor uw winst en gemoedsrust onverwacht onder druk komen te staan?

SLIM aanvraag september
De SLIM subsidie is een regeling die zich richt op faciliteren van leren en ontwikkelen in MKB-ondernemingen. Met deze subsidie kunt u samen met onze HR-experts een duurzaam HR-beleid ontwikkelen en implementeren.